Teams

MEN

Saturday 1

Players:
Cas Bemelmans
Pepijn Cober
Luc Geurts
Moreno Hillebrink
Klavs Jansons-Slava
Thomas Kaufmann
Sieb Klasen
Bram Lemmens
Remco Reimes
Jan van Ruijven
Kaz Roomer
Rick Schuurmans
Ties Sluijs
Tristan Sprakel
Mats Wachter
Maikel Wentzel
Ludo van Wezel
Till Wicker
Lars van de Zanden

Trainer/Coach:
Erik Oeben

Schedule:
Tuesday: 21:00h – 22:30h
Thursday: 19:30h – 21:00h

Home matches:
Saturday at 14:30h

Saturday 2

Players:
Maxim van den Akker
Jess Baumann
Cian Broens
Jeroen Conijn
Steven Dijkstra
Frank Harmsen
Morris van der Heijden
Edgar Hoes
Adne Klasbeek
Tommy Lavrijsen
Dani Mom
Jari Ophelders
Thom den Otter
Whynton Power
Sjors Reutelingsperger
Joep Rijnbeek
Matthijs de Roeck
Steven Verbeek
Casper Willeboordse

Coach:
Olav Damen

Schedule:
Monday: 21:00h – 22:30h
Wednesday: 21:00h – 22:30h

Home matches:
Saturday at 12:15h

Saturday 3

Players:
Laurens van den Akker
Max Baaten
Ilhan Balci
Cas Bernards
Danny Busel
Bart van Duijvenbode
Geert van den Dungen
Beksultan Edilbai
Bart Kusters
Nicolas Rouillier
Maarten Storms
Tomas Thissen
Stefan le Roux
Max Schmermbeck
Ewout Vaes
Hidde Verhagen

Trainer:
Jan van Corven

Schedule:
Monday: 19:00h – 20:30h
Wednesday: 19:30h – 21:00h

Home matches:
Saturday at 14:30h

Saturday 4

Players:
Noah Bouwhuis
Tim de Caluwe
Milan van Can
Emiel van Es
Bas Geerts
Mick van Geijn
Coen Heeres
Pieter Hettema
Pepijn Hochstenbag
Willem Jansen
Wouter Jansen
Stijn Janssen
Pim Jenniskens
Indi van der Ley
Joppe Moerland
Antonie Nagtzaam
Mathijs Quarles van Ufford
Daan Schuirink
Micha Starink
Berend van Straten
Coert Timmermans
Nils Wilshaus

Home matches:
Saturday at 12:15h

Saturday 5

Players:
Noah Brok
Bram van Corven
Ward van Gestel
Casper Heemskerk
Tatu Iivarinen
Troy de Juncker
Omer Kati
Stan Lumens
Jesse Oosterheert
Max Overes
Aaron Possen
Tom Scheffers
Vincent Serpenti
Robbert Spaargaren
Florian Terpstra
Job Vermeulen
William van Wijk
Thomas Winters
Tijs van der Zanden

Trainer:
Jan van Corven

Schedule:
Monday: 19.00h – 20.30h
Wednesday: 19.30h – 21.00h

Home matches:
Saturday at 16.45h

Saturday 6

Players:
Roel Bootsma
Sander van Buul
Marc Daniels
Ramon Dohmen
Jop Feijen
Donovan van der Haak
Stijn de Haan
Michel Harms
Simon Heijnen
Julian Hooghordel
Luc Nieuwenhuijzen
Constantin Oprescu
Kevin van Overdam
Tim Slegers
Ferd Spreeuwenberg
Roel Timmerman
Thomas Tromp
Nick Verkaik

Schedule:
Monday: 20.30h – 22.00h
Wednesday: 18.00h – 19.30h

Home matches:
Saturday at 16.45h

Saturday 7

Players:
Gustav Fabricius Almind
Puck Coopmans
Cas Geleijnse
Tyrone Gunther
Durante Held
Jack Huijgen
Bram Jaegers
Emil Kattiya-aree
Mischa Kroes
Marijn Nicolai
Luuk van Opstal
Siem Peperkamp
Tim Roberts
Coen Smit
Stan Vessies
Timo van de Vijver
Koen van Zwam

Schedule:
Monday: 20.30h – 22.00h
Wednesday: 21.00h – 22.30h

Home matches:
Saturday at 10.00h

Sunday 2

Players:
Ian Chapman
Vince Chapman
Hidde Dreverman
Maher ElHusseini
Gabi de Freitas
Tim van der Gaag
Daan van Gastel
Aleksander Genov
Zayne Gijsbertha
Bart Goossens
Hidde Hanning
Floris Janssen
Nathaniel de Jesus Barbula
Matthijs van Niersen
Julian Nordfeldt
Dion Ritsma
Jarno van Rootselaar
Lucca van Sint Fiet
Luis Steenbaar
Thomas Tigchelaar
Max Vaskovich
Wiebe Vermeer
Thijs Watkis

Trainer:
Stefan v.d. Ruit

Schedule:
Tuesday: 19.30h – 21.00h
Thursday: 18.00h – 19.30h

Home matches:
Sunday at 12:15h

Sunday 3

Players:
Philipp Braun
Marc Carrascosa
Meho Dacic
Leandro Degiacomi
Leonard Fiss
Bas Gadella
Sharmake Cab Dulahi Jaamac
Thomas Kardasz
Nicolò Latino
Jesse van der Lee
Alberto Lombardo
Guillermo Medina Moltó
Wouter Nolke
Alessandro Peretto
Carlos Pérez-Sala
Iker Soria Hernández
Ethan Virenque
Martijn Wubbels

Schedule:
Wednesday: 21.00h – 22:30h

Home matches are played:
Sunday at 14:30h

Sunday 4

Players:
Dirk Blaauwbroek
Tim Brekelmans
Dirk Couwelaers
Mick De jong
Ruud van de Eijnden
Sander Grens
Sjoerd v.d. Heijden
Cas van der Heyden
Sam van den Ingh
Abel de Jongh
Luc Loots
Mike Reijnen
Stef Roefs
Willem Van der Steen
Jesse Vollenbroek
Emmett Wezenberg

Schedule:
Wednesday: 18.00h – 19:30h

Home matches:
Sunday at 10:00h

WOMEN

Ladies 1

Players:
Stella Barenholz
Stephanie van den Braak
Evelien van den Broek
Laura Heij
Marit Heijmans
Anke van den Heuvel
Dewi Karels
Judith Kok
Nienke Maliepaard
Jolijn Martens
Anne Ninteman
Nanne Oonk
Milla Pols
Ashlynn Pranger
Michelle Reijven
Juliët Roeffen
Melissa Sipma
Monique Wisse

Trainers:
Dingo Timisela
Randy van den Hoek

Schedule:
Tuesday: 19:30h – 21:00h
Thursday: 21:00h – 22:30h

Home matches:
Sunday at 12:15h

Ladies 2

Players:
Evi van Arragon
Cherelle Boekelman
Shaiana Cripaul
Myrthe Dorst
Amanda Douma
Nena Floris
Lonneke van Gastel
Lotte Gerrits
Sterre de Graaf
Tess Hille
Fleur Klaver
Kelsey Knuiman
Sandra de Moor
Lieke Mooren
Lianne van Oosterom
Mirte de Ronde
Nina Serpenti
Vivienne Thornton
Milou van de Wouw

Trainers:
Sjors Reutelingsperger
Robbert Spaargaren

Schedule:
Tuesday: 18:00h – 19:30h
Thursday: 19:30h – 21:00 

Home matches are played:
Sunday at 14:30h

Ladies 3

Players:
Rebecca Beijk
Kim van den Berg
Yael Boesjes
Fabiënne D’huij
Danique Elst
Aliaksandra Filimonchyk
Lucia Jeremiasova
Felicie Kaiser
Eva van de Kamp
Esther Kemper
Valentina Madrid Malo
Noa Nieuwenhuijse
Marijn Oosterheert
Nienke Post
Paula Pérez Sánchez
Daan Robben
Lijs Valentijn
Myrthe Vlas
Anemoon Westerhof
Chiara Willvonseder

Trainers:
Nena Floris
Marit Heijmans
Michelle Reijven

Schedule:
Tuesday: 18:00h – 19:30h
Thursday: 18:00h – 19:30 

Home matches are played:
Sunday at 10:00h